Naše firma se specializuje na budování okrasných zahradních jezírek a koupacích jezírek, která promění vaši zahradu, firemní areál nebo park v oázu klidu a relaxace. Nabízíme širokou škálu jezírek, od jednoduchých malých zahradních jezírek k rodinným domům po komplexní koupací jezírka s vodopádem.

Zahradní jezírko může být nejen estetickým prvkem, ale i místem pro odpočinek a relaxaci. Pokud hledáte levné zahradní jezírko, jsme tu pro vás. Pro zájemce o dlouhodobé a odolné řešení nabízíme zahradní jezírko plastové, které se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností.

Pro milovníky koupání jsme připraveni vybudovat malé koupací jezírko nebo větší koupací jezírko podle vašich představ. Cena koupacího jezírka se odvíjí od velikosti a náročnosti realizace, ale vždy se snažíme najít řešení, které splní vaše očekávání a rozpočet. Cena za zabudování jezírka do vaší zahrady může být také zahrnuta do celkově ceny za realizaci zahrady a vyjít tak cenově výhodněji.

Kontaktujte nás
okrasné jezírko v parku
zahradní jezírko

Jezírko promění vaši zahradu v místo jako stvořené pro relaxaci

Kromě estetického a relaxačního aspektu dbáme také na ekologii. Naše jezírka osazujeme zelení, která vytváří přirozené prostředí, a do jezírek vysazujeme i živočichy, aby byl ekosystém kompletní a udržovatelný.

Zajímá vás, jaká jezírka jsme již pro naše zákazníky vybudovali? Podívejte se na naše realizace!

Chtěli byste oživit vaši zahradu okrasným či koupacím jezírkem?

Napište nám a získejte nezávaznou konzultaci zdarma.

Poptávka